Zásady ochrany soukromí

Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s přihlášením do účtu? Máte další otázky?  Kontaktujte nás prosím zde.

Pro další nápovědu  klikněte sem.

Vaše práva na ochranu osobních údajů – Důležité zásady ochrany osobních údajů společnosti Monster

Doporučujeme přečíst si plné znění zásad ochrany osobních údajů společnosti Monster a získat tak podrobné informace o našich postupech týkajících se ochrany osobních údajů.

Společnost Monster shromažďuje vaše údaje a využívá je k tomu, aby vám pomohla navázat kontakty se zaměstnavateli a uchazeči o zaměstnání a poskytla další služby. Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují způsob shromažďování, používání, sdílení a zabezpečení vašich osobních údajů a vaše možnosti volby související použitím vašich osobních údajů, přístupu k nim nebo jejich opravy.

Rozsah zásad ochrany osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů platí pro údaje, které shromažďujeme nebo používáme na stránkách a v aplikacích vlastněných nebo ovládaných společností Monster Worldwide, Inc. nebo jejími přidruženými společnostmi („Monster“).

Společnost Monster není odpovědná za zásady nebo postupy ochrany soukromí inzertních sítí a dalších webů, třetích stran, se kterými spolupracujeme, abychom vám poskytli přizpůsobené služby, nebo osob, které přistoupí k vašim údajům na našich webech nebo v aplikacích. Doporučujeme vám pečlivě si přečíst zásady ochrany osobních údajů těchto třetích stran.

Shromažďování údajů

 
TRUSTe

Používáte-li stránky Monster, shromažďujeme o vás údaje. Tyto údaje získáváme přímo od vás, například prostřednictvím kontaktních informací, životopisu ve vašem profilu. Údaje o vás shromažďujeme také automaticky, například informace o Vašem způsobu užívání a interakci na stránkách Monster, vaše demografické údaje a informace o vašem počítači nebo mobilním zařízení.

Shromažďovat a používat informace z veřejně přístupných webů můžeme nezávisle na tom, zda u nás máte účet. Budete mít možnost požadovat přístup k těmto údajům, změnit nastavení jejich zpřístupnění nebo je zcela odstranit. Nemůžeme však zaručit, že později neshromáždíme z veřejně přístupných webů další informace, které se vás týkají.

Můžeme také získávat informace od třetích stran, abychom mohli dále přizpůsobovat a vylepšovat vaše možnosti využití našich stránek.

Způsob využití údajů

Shromážděné informace používáme k poskytování námi nabízených produktů a služeb, k odpovědím na vaše dotazy a k provozu a vylepšování našich stránek a aplikací. Naše služby zahrnují zobrazování přizpůsobeného obsahu a inzerce na stránkách Monster nebo dalších stránkách, s jejichž provozovateli máme obchodní vztah. Vaše údaje můžeme využít k zasílání informací o aktualizacích týkajících se společnosti Monster, provádění průzkumů nebo poskytování informačních zpráv a zpráv o službách, včetně důležitých aktualizací zabezpečení.

K informacím, které sdílíte ve veřejných prostorech webu Monster nebo je zpřístupníte v databázi životopisů a profilů, mohou přistupovat uživatelé z celého světa a stejně tak je mohou používat a ukládat. Omezením přístupu do naší databáze na oprávněné uživatele se snažíme poskytovat bezpečné prostředí, ale nemůžeme zaručit, že přístup nezískají osoby neoprávněné. Nemůžeme také kontrolovat, jak oprávnění uživatelé ukládají a předávají informace, které nám poskytujete, takže nedoporučujeme poskytovat společnosti Monster citlivé údaje.

Způsob sdílení údajů

Bez vašeho souhlasu nesdílíme kontaktní informace s třetími stranami za účelem jejich přímého marketingu.

Vaše údaje můžeme sdílet s třetími stranami, které nám pomáhají poskytovat naše produkty a služby. Tyto třetí strany nesmějí používat vaše údaje k žádným jiným účelům.

Pokud k tomu dáte souhlas, můžeme sdílet údaje se třetími stranami. Můžeme vám například pomocí vašich údajů zasílat informace o produktech nebo službách nabízených společností Monster nebo našimi partnery. S vaším souhlasem můžeme také poskytovat vaše údaje třetím stranám, které se na vás poté mohou obracet s nabídkami vlastních produktů či služeb. Předvolby kontaktů můžete změnit přizpůsobením nastavení upozornění.

Třetím stranám můžeme zpřístupnit informace, které jsme shromáždili z jiných webů.

Informace zpřístupňujeme v případě, že je to naše zákonná povinnost.

Informace můžeme zpřístupnit a převést třetí straně, která provede akvizici některé nebo všech obchodních jednotek společnosti Monster.

Způsob sdílení údajů

Bez vašeho souhlasu nesdílíme kontaktní informace s třetími stranami za účelem jejich přímého marketingu.

Vaše údaje můžeme sdílet s třetími stranami, které nám pomáhají poskytovat naše produkty a služby. Tyto třetí strany nesmějí používat vaše údaje k žádným jiným účelům.

Pokud k tomu dáte souhlas, můžeme sdílet údaje se třetími stranami. Můžeme vám například pomocí vašich údajů zasílat informace o produktech nebo službách nabízených společností Monster nebo našimi partnery. S vaším souhlasem můžeme také poskytovat vaše údaje třetím stranám, které se na vás poté mohou obracet s nabídkami vlastních produktů či služeb. Předvolby kontaktů můžete změnit přizpůsobením nastavení oznámení.

Třetím stranám můžeme zpřístupnit informace, které jsme shromáždili z jiných webových stránek.

Informace zpřístupňujeme v případě, že je to naše zákonná povinnost.

Informace můžeme zpřístupnit a převést třetí straně, která provede akvizici některé nebo všech obchodních jednotek společnosti Monster.

Přístup k vašim osobním údajům

Ukládáme vaše údaje, aby byla spolupráce s webem Monster efektivnější, praktičtější a relevantnější. Po přihlášení k účtu můžete kdykoli kontrolovat, opravovat, aktualizovat či odstraňovat životopisy nebo profily. Nemáte-li účet, nebo máte pocit, že nám vaše údaje poskytl někdo jiný, kontaktujte násprosím.

Pokud odstraníte své osobní údaje, uchováme protokoly a neosobní údaje o vaší aktivitě na stránkách Monster. Uchováme si také archivní kopii vašich neosobních údajů, k níž nemáte přístup vy ani třetí strany na internetu, a to pro účely našich firemních auditů a pro účely záznamu. Pokud k vašim osobním údajům prostřednictvím webu Monster již dříve získaly přístup jiné osoby, nejsme schopni tyto údaje z jejich systémů odstranit.

Další informace

Webové stránky Monster nejsou určeny dětem mladším 13 let. Web Monster není určen dětem mladším 15 let.

Účastníme se tzv. EU U.S. Privacy Shield pro ochranu osobních údajů, který je podrobněji popsán úplném znění zásad ochrany osobních údajů společnosti Monster.

Používáme soubory cookie za účelem přizpůsobení a vylepšení používání stránek Monster. Soubory cookie můžete zakázat, ale takový zákaz může omezit vaši činnost nebo určité funkcionality nebo nástroje našich stránek nebo aplikací na stránkách Monster.

Informace o tom, jak se můžete chránit online, naleznete v našem centru zabezpečení.

Mobilní aplikace

Společnost Monster nabízí několik mobilních aplikací, včetně aplikace Monster a aplikace Jobr. Společnost Monster shromažďuje a využívá informace o vás v souladu úplným zněním zásad ochrany osobních údajů společnosti Monster, včetně libovolných částí týkajících se konkrétně každé aplikace.

Kontaktní údaje

Máte-li dotazy a obavy ohledně našich postupů v oblasti ochrany soukromí nebo naší účasti v programu EU U.S. Privacy Shield, můžete nás kontaktovat online. Můžete nám také napsat na adresu:

Monster Worldwide CZ
Rohanské nábřeží 670/19
186 00 Praha 8
Česká republika

Budete-li mít jakékoli obavy či dotazy ohledně ochrany osobních údajů, kterými jsme se zde dostatečně nezabývali, obraťte se prosím na našeho poskytovatele mimosoudního řešení sporů (služba je poskytována bezplatně) na https://feedback-form.truste.com/watchdog/request.

Aktualizace je účinná od 16. května 2017.

Hledat nabídky práce:
Pracujte pro Monster | Síť Monster | Volby reklamy
Podmínky služby | Ochrana soukromí | Přístupnost stránek | Nápověda | Bezpečnost | Kontakt | Mapa stránek | O společnosti Monster| Mobile
©2016 Monster - Všechna práva vyhrazena U.S. Patents No. 5,832,497; 7,599,930 B1; 7,827,125 and 7,836,060 MWW - - V: 2018.5.0.26-312