Zásady ochrany soukromí

Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s přihlášením do účtu? Máte další otázky?  Kontaktujte nás prosím zde.

Pro další nápovědu  klikněte sem.

Vaše práva na ochranu soukromí

Společnost Monster shromažďuje vaše osobní údaje a využívá je k tomu, aby vám pomáhala navázat kontakty se zaměstnavateli a dalšími uchazeči o zaměstnání s podobnými zájmy a poskytovala vám i další služby. Tyto zásady popisují způsob shromažďování a použití těchto informací a vaše možnosti volby související s vašimi osobními údaji. Podrobné informace o našich postupech týkajících se dat a ochrany soukromí naleznete v úplném znění našich zásad ochrany soukromí . Doporučujeme, abyste si je přečetli.
 

Rozsah těchto zásad

Tyto zásady se vztahují k informacím, které shromažďujeme v rámci webů a aplikací vlastněných nebo kontrolovaných společností Monster Worldwide, Inc. nebo jejími propojenými společnostmi („Monster“).

Společnost Monster nezodpovídá za postupy používání informací ze strany reklamních sítí, dalších třetích stran, s jejichž pomocí vám poskytujeme přizpůsobené služby, a ostatních osob, které mohou v rámci našich webů nebo aplikací získat přístup k vašim údajům.

Shromažďování informací

  Vi selv-certificerer overholdelse af:

Safe Harbor

TRUSTe European Safe Harbor certification

Shromažďujeme takové osobní informace , které se rozhodnete nám poskytnout. Rovněž o vás shromažďujeme neosobní informace , které zahrnují demografické údaje a způsob, jakým využíváte portál Monster. Můžeme o vás rovněž získat informace od třetích stran, které budou sloužit k dalšímu přizpůsobení a vylepšení služeb, které vám poskytujeme.

Způsob využití informací

Informace, které o vás shromažďujeme, využíváme k zajištění produktů a služeb, které nabízíme, odpovídání na vaše dotazy a provozování a vylepšování našich webů a aplikací. Naše služby zahrnují zobrazení přizpůsobeného obsahu a inzerování na webu Monster a dalších webech, s nimiž jsme v obchodním vztahu. Vaše údaje můžeme využít k zasílání informací o aktualizacích stránek Monster, provádění průzkumů nebo zasílání informačních zpráv a zpráv o službách, včetně důležitých aktualizací zabezpečení.

Informace, které sdílíte ve veřejně přístupných oblastech webu Monster nebo umístíte do databáze životopisů s možností prohledávání, si budou moci prohlížet, používat a uchovávat další uživatelé z celého světa. Snažíme se poskytovat bezpečné a zabezpečené pracovní prostředí a pokoušíme se omezit přístup k naší databázi pouze na legitimní uživatele, ale nemůžeme zaručit, že k ní nezískají přístup neoprávněné třetí strany. Nemůžeme rovněž kontrolovat, jakým způsobem oprávnění uživatelé ukládají nebo převádějí informace, které nám poskytnete, a proto byste na webu Monster neměli zveřejňovat citlivé informace.

Způsob sdílení informací

Vaše údaje můžeme sdílet s třetími stranami, které nám pomáhají poskytovat naše produkty a služby. Tyto třetí strany nesmějí využívat vaše údaje k žádným jiným účelům.

Pokud nám dáte svůj souhlas, můžeme vaše údaje využít k zasílání informací o produktech nebo službách nabízených našimi propojenými společnostmi.

S vaším souhlasem můžeme také zpřístupnit vaše údaje třetím stranám, které se na vás poté mohou obracet s nabídkami vlastních produktů či služeb.

Informace sdílíme rovněž v případě, že je to naše zákonná povinnost.

Informace můžeme zpřístupnit a převést třetí straně, na kterou budou převedeny některé nebo všechny obchodních jednotky společnosti Monster.

Způsob ukládání informací

Vaše údaje ukládáme tak, aby vaše interakce s webem Monster byla efektivnější, praktičtější a relevantnější. Osobní údaje, které s námi sdílíte, můžete kdykoli zkontrolovat, aktualizovat či odstranit prostřednictvím vašeho účtu. Pokud odstraníte své osobní údaje, ponecháme si protokoly a neosobní informace související s vámi a také archivní kopii vašich informací, k níž nemůžete vy ani třetí strany získat přístup na Internetu. Pokud k vašim osobním údajům prostřednictvím webů Monster již dříve získaly přístup jiné osoby, nejsme schopni tyto údaje odstranit z jejich systémů.

Pokud již nebudete chtít dostávat sdělení od společnosti Monster nebo dalších stran, můžete změnit své předvolby po přihlášení ke svému účtu a následné úpravě nastavení upozornění.

Můžete rovněž vypnout cookies. To negativně ovlivní vaše použití webu Monster.

Další informace

Weby Monster nejsou určeny pro děti mladší 15 let . Jste-li mladší 18 let nebo jste ještě nedosáhli věku plnoletosti, jak jej definují Vaše právní předpisy, musíte používat stránky Monster pod dohledem rodiče, zákonného opatrovníka nebo jiné odpovědné dospělé osoby.

Účastníme se programu bezpečného přístavu Safe Harbor Ministerstva obchodu USA a jsme členem organizace TRUSTe.

Další informace o tom, jak se můžete chránit online, naleznete v centru bezpečnosti.

Kontaktní údaje

Můžete se na nás obrátit online se svými dotazy a obavami ohledně našich postupů v oblasti ochrany soukromí nebo programu bezpečného přístavu (Safe Harbor), nebo nás kontaktovat písemně na této adrese:

Monster Worldwide CZ
Rohanské nábřeží 670/ 19
186 00 Praha 8
Česká republika

Domníváte-li se, že vaše dotazy nebo obavy nebyly uspokojivě zodpovězeny, můžete se obrátit na organizaci TRUSTe a požádat o pomoc při řešení svého problému.

Hledat nabídky práce:
Pracujte pro Monster | Síť Monster | Volby reklamy
Podmínky služby | Ochrana soukromí | Přístupnost stránek | Nápověda | Bezpečnost | Kontakt | Mapa stránek | O společnosti Monster| Mobile
©2014 Monster - Všechna práva vyhrazena U.S. Patents No. 5,832,497; 7,599,930 B1; 7,827,125 and 7,836,060 MWW - - V: 2014.1.40.6-220