Zásady ochrany soukromí

Potřebujete poradit?

Potřebujete pomoci s přihlášením do účtu? Máte další otázky?  Kontaktujte nás prosím zde.

Pro další nápovědu  klikněte sem.

Práva na ochranu soukromí

Společnost Monster shromažďuje vaše údaje a používá tyto údaje k tomu, aby vám pomohla navázat kontakty se zaměstnavateli a dalšími uchazeči o zaměstnání a poskytla další služby. Tyto zásady popisují způsob shromažďování a používání informací a vaše možnosti volby související s vašimi osobními údaji. Doporučujeme přečíst si plné znění zásad ochrany soukromí a získat tak podrobné informace o našich postupech týkajících se ochrany soukromí.

Rozsah těchto zásad

Tyto zásady se vztahují na informace, které shromažďujeme nebo používáme na webech a v aplikacích vlastněných nebo ovládaných společností Monster Worldwide, Inc. nebo jejími přidruženými společnostmi (dále jen společnost Monster).

Společnost Monster není odpovědná za zásady nebo postupy ochrany soukromí inzertních sítí a dalších webů, třetích stran, se kterými spolupracujeme, abychom vám poskytli přizpůsobené služby, nebo osob, které přistoupí k vašim údajům na našich webech nebo v aplikacích.

Shromažďování informací

Postupujeme v souladu s těmito zásadami:

Safe Harbor

TRUSTe European Safe Harbor certification

Používáte-li web Monster, shromažďujeme o vás informace. Informace získáváme přímo od vás, například prostřednictvím kontaktních informací, životopisu a informací na vašem profilu. Vaše informace shromažďujeme také automaticky, například způsoby používání a spolupráce s webem Monster, vaše demografické informace a informace ohledně vašeho počítače nebo mobilního zařízení.

Shromažďovat a používat informace z veřejně přístupných webů můžeme nezávisle na tom, zda u nás máte účet. Tyto informace si budete moci nárokovat, změnit jejich nastavení viditelnosti nebo je odebrat. Nemůžeme však zaručit, že později neshromáždíme z veřejně přístupných webů další informace, které se vás týkají.

Můžeme také získávat informace od třetích stran, abychom mohli dále přizpůsobovat a vylepšovat váš zážitek.

Způsob využití údajů

Shromážděné informace používáme k doručení produktů a služeb, které nabízíme, k odpovědím a provozu a vylepšování našich webů a aplikací. Naše služby zahrnují zobrazování přizpůsobeného obsahu a inzerování na webu Monster nebo dalších webech, se kterými máme obchodní vztahy. Vaše údaje můžeme využít k zasílání informací o aktualizacích webu Monster, provádění průzkumů nebo poskytování informačních zpráv a zpráv o službách, včetně důležitých aktualizací zabezpečení.

K informacím, které sdílíte ve veřejných prostorech webu Monster nebo je zviditelníte v databázi životopisů a profilů, mohou přistupovat uživatelé z celého světa a stejně tak je mohou používat a ukládat. Omezením přístupu do naší databáze na oprávněné uživatele se snažíme poskytovat bezpečné prostředí, ale nemůžeme zaručit, že přístup nezískají neoprávněné osoby. Nemůžeme také kontrolovat, jak oprávnění uživatelé ukládají a převádějí informace, které nám poskytujete, takže byste neměli poskytovat společnosti Monster citlivé údaje.

Způsob sdílení údajů

Bez vašeho souhlasu nesdílíme kontaktní informace s třetími stranami za účelem jejich přímého marketingu.

Vaše údaje můžeme sdílet s třetími stranami, které nám pomáhají poskytovat naše produkty a služby. Tyto třetí strany nesmějí používat vaše údaje k žádným jiným účelům.

Pokud k tomu dáte souhlas, můžeme sdílet údaje se třetími stranami. Můžeme vám například pomocí vašich údajů zasílat informace o produktech nebo službách nabízených společností Monster nebo našimi partnery. S vaším souhlasem můžeme také poskytovat vaše údaje třetím stranám, které se na vás poté mohou obracet s nabídkami vlastních produktů či služeb. Předvolby kontaktů můžete změnit přizpůsobením nastavení upozornění.

Třetím stranám můžeme zpřístupnit informace, které jsme shromáždili z jiných webů.

Informace zpřístupňujeme v případě, že je to naše zákonná povinnost.

Informace můžeme zpřístupnit a převést třetí straně, která provede akvizici některé nebo všech obchodních jednotek společnosti Monster.

Způsob ukládání údajů

Ukládáme vaše údaje, aby byla spolupráce s webem Monster efektivnější, praktičtější a relevantnější. Po přihlášení k účtu můžete kdykoli kontrolovat, opravovat, aktualizovat či odstraňovat životopisy nebo profily. Nemáte-li účet, kontaktujte nás.

Pokud odstraníte své osobní údaje, uchováme protokoly a neosobní údaje o vaší aktivitě na webu Monster. Uchováme si také archivní kopii vašich údajů, k níž nemáte přístup vy ani třetí strany na internetu. Pokud k vašim osobním údajům prostřednictvím webu Monster již dříve získaly přístup jiné osoby, nejsme schopni tyto údaje z jejich systémů odstranit.

Další informace

Web Monster není určen dětem mladším 15 let.Web Monster není určen dětem mladším 15 let.

Účastníme se programu bezpečného přístavu (Safe Harbor Framework) Ministerstva obchodu USA a jsme členem organizace TRUSTe.

Používáme soubory cookie, abychom pomohli přizpůsobit a vylepšit váš zážitek z používání webu Monster. Soubory cookie můžete zakázat, ale nepříznivě to ovlivní používání webu Monster.

Informace o tom, jak se můžete chránit online, naleznete v našem centru zabezpečení.

Kontaktní údaje

Máte-li dotazy a obavy ohledně našich postupů v oblasti ochrany soukromí nebo programu bezpečného přístavu (Safe Harbor), můžete nás kontaktovat online. Můžete nám také napsat na adresu:

Monster Worldwide CZ
Rohanské nábřeží 670/19
186 00 Praha 8
Česká republika

Máte-li pocit, že jsme se vaší otázce či připomínce náležitě nevěnovali, můžete se pro další radu obrátit na organizaci TRUSTe.

Hledat nabídky práce:
Pracujte pro Monster | Síť Monster | Volby reklamy
Podmínky služby | Ochrana soukromí | Přístupnost stránek | Nápověda | Bezpečnost | Kontakt | Mapa stránek | O společnosti Monster| Mobile
©2016 Monster - Všechna práva vyhrazena U.S. Patents No. 5,832,497; 7,599,930 B1; 7,827,125 and 7,836,060 MWW - - V: 2017.8.0.12-317